Publicat 03 Iun 2008 | Expiră 03 Iun 2008

CALL CENTER COORDINATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, bun lider, capabil sa coordoneze activitatea dintr-un Call Center si sa o imbunatateasca.

Descrierea jobului

- coordoneaza echipa
- ofera solutii in situatii diverse
- ofera suport subalternilor
- evalueaza activitatea echipei
- raspunde prompt solicitarilor clientilor

Life Care Corp. este compania numarul 1 in industria bio din Romania. Cu o activitate desfasurata in Romania, Bulgaria, Ungaria si Moldova, Life Care s-a impus pe piata romaneasca, fiind unul dintre cei mai important jucatori in industria cosmetica romaneasca, si nu numai. Life Care Corp. se identifica prin cei mai important furnizori ai sai: Logona, numarul 1 mondial in industria cosmeticelor bio-organice, Alma Win, numarul 1 european in industria pentru curatenia casei, bio, Dynamic Health, cotat printre primii producatori de suplimente alimentare organice din lume. Brand-urile proprii, Krauter, BIO Haus si Life Plus certifica inca o data puterea si continua ascensiune a companiei.
Life Care este compania calitatii, calitate garantata de certificarea ISO 9001.
www.life-care.ro

Expirat
CALL CENTER COORDINATOR  -  LIFE CARE CORP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles