Publicat 15 Sep 2008 | Expiră 16 Oct 2008

CALL CENTER AGENT

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

the candidate should be punctual,serious,nice and clear voice on the phone,patient,motivated and willing to make money.PROIECTUL ESTE IN LIMBA ROMANA.

Descrierea jobului

NO SELLING.the jobs consists of verifying client information and making appointments or refering clients.TRAINING USOR SI SCURT,ATMOSFERA DE LUCRU FOARTE RELAXATA,ECHIPE MICI,FARA STRESS,LIMBA ROMANA,SALARIU GARANTAT PLUS BONUSURI

romcan global srl is a company specializing in data base generation,call centers customer client centers and generation of consumer leads for marketing and direct mail.

Expirat
CALL CENTER AGENT  -  ROMCAN GLOBAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles