de ani Fără Frică...

Publicat 17 Apr 2008 | Reactualizat 16 Mai 2008 | Expiră 18 Mai 2008

CAD Designer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persona cu studii superioare in Ingierie
- dinamic
- capabil sa respecte termene
- bun cunoscator AUTO-CAD
- bun cunoscator a limbii engleze
- organizata

Descrierea jobului

Responasabilitati:
- ofera suport tehnic echipei de vanzari
- ofera solutii optime in funtie de cerintele proiectului
- ofera suport activ departamentelor din companie
- atent la detalii

Beneficii
- mediu de lucru profesionost
- pachet salarial motivant
- oportunitati de dezvoltare a carierei

Unul dintre cei mai mari producatori de rafturi si stelaje din Marea Britanie si principalul producator de sisteme de depozitare de calitate din Romania si din SE Europei.

Grupul HiLo-PSS este in plin proces de extindere in Marea Britanie, Romania si SE Europei prin integrarea combinatiei sale unice de produse de calitate, capacitati remarcabile de proiectare si servicii pentru clienti.

Expirat
CAD Designer  -  HILO Sisteme de Depozitare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles