de ani Fără Frică...

Publicat 22 Ian 2008 | Reactualizat 20 Feb 2008 | Expiră 22 Feb 2008

C++, C#, Java programmer – Cluj Napoca, Targu-Mures

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsibilities: developing, testing, documenting visual applications for automation systems

Descrierea jobului

Requirements
• university degree in IT or relevant field
• experience in C, C++, Visual C++, MFC, UML, C#, Java
• good English or German language skills
• good communication skills, ability to work in a team, strategic and system oriented thinking

We offer
• software trainings at the company
• professional challenge in a multinational environment
• pleasant working environment with young and dynamic team
• long term work possibility

You could send us CV to jobtou2006@yahoo.com!

Expirat
C++, C#, Java programmer – Cluj Napoca, Targu-Mures  -  Siemens Project

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles