Publicat 02 Apr 2019 | Expiră 03 Mai 2019

Căutăm Voinici în Vânzări

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-dispuși să învățați;
-dornici să vă perfecționați;
- focusați către performanță și rezultat;
- cu spirit antreprenorial( cei care riscă și câștigă);
- cu abilități de comunicare
- integri și onești;
- cu sau fără experiență

Descrierea jobului

„Ce vrei să te faci când o să fii mare?”

Cu toții am auzit această întrebare când eram mici. Unii dintre noi chiar au ajuns medici, avocați, judecători, polițisti sau politicieni, alții încă își caută jobul perfect.
Pentru anumite persoane programul si salariul fix definesc jobul potrivit.Dar, există persoane care nu pot suporta monotonia sau locul unde dezvoltarea personală este pe plan secundar.
Acest anunț se adresează pentru cei ce vor să aibă un program flexibil, vor ca jobul să fie un loc în care este asigurată dezvoltarea personală dar în special pentru cei care vor și sunt dispuși să învețe și să-și depăsească limitele.

Descrierea jobului:
- conspectarea pieței imobiliare, indentificarea ofertelor juste si crearea unui portofoliu;
- indentificarea nevoilor clienților pentru a le putea oferii ofertele potrivite ;
- intermedierea tranzacțiilor de vânzare și închiriere;
- oferirea consultanței de specialitate clienților;
-asigurarea unui schimb corect de informații și o negociere justă;
Ce vă putem oferi:
- training-uri în vânzări;
- ajutor in definirea clară a planului de carieră;
- instrumente și platforme profesionale, care să vă ajute în îndeplinirea eficientă a obiectivelor;
-oportunitatea de a vă dezvolta independent în propriul business;
-bonusuri de performanță;
-venituri substanțiale în funcție de volumul de muncă;
-program flexibil si posibilitatea de a vă folosi creativitatea;

Descrierea companiei

JUST IMOBILIARE

“JUST, -Ă, juști, -ste, adj. (Adesea adverbial) 1. Conform cu adevărul sau cu echitatea; drept, adevărat, echitabil. ♦ (Despre oameni) Care acționează și judecă în conformitate cu dreptatea. ♦ Fundat, legitim, legal. 2. Potrivit2, corespunzător. – Din fr. juste.” Dex

În descrierea cuvântului JUST, regăsim principiile care stau la baza companiei noastre.

Oferim servicii de consultanță și intermediere imobiliară, fiind cel mai probabil prima și singura agenție din Cluj-Napoca care percepe un comision FIX, indiferent de preț.Astfel prețul serviciilor noastre este justificat, acest aspect reflectându-se și în parerea clienților noștri.

Dacă aceste principii rezonează cu dumneavoastrâ, suntem nerăbdători să vă întâlnim.

Expirat
Căutăm Voinici în Vânzări  -  JUST IMOBILIARE