Publicat 30 Nov 2017 | Reactualizat 11 Dec 2017 | Expiră 30 Dec 2017

Buzau- Operatori call center limba italiana

50 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba italiana

Candidatul ideal

Suntem Comdata Service, leader de piata in sectorul BPO, si am deschis al 7-lea centru din Romania, la Buzau!
Daca vorbesti limba italiana si stii sa folosesti calculatorul, vino in echipa noastra!

Descrierea jobului

Cerinte:
- Limba italiana la nivel conversational;
- Cunostinte minine operare pc;
- Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
- Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa
Nu este necesara experienta in call center.

Oferim:
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
- orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture;
- bonusuri in functie de performanta;
- asigurare medicala privata;
- posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- training specializat;
- decontare transport pentru persoanele din afara orasului;

Din ianuarie oferim un salariu mai mare si tichete de masa, iar daca te angajezi in decembrie iti oferim si un bonus de angajare.

Comdata Service, apartinatoare a grupului COMDATA SPA, cu sediul social la Craiova, detine in Romania 6 punte de lucru in Bucuresti, Constanta, Galati, Pitesti, Braila si Buzau.
Cu peste 3000 de angajati in Romania, Comdata se numara printre firmele de prestigiu pe piata de call center romaneasca.

Buzau- Operatori call center limba italiana  -  SC COMDATA SERVICE SRL