BUYER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Abilitati si calificari necesare:
  • Studii superioare finalizate
  • Experienta pe un post similar de minim 3 ani constituie avantaj
  • Cunostinte temeinice de operare in pachetul MSOffice (Outlook, Excel)
  • Cunostinte comerciale privind rolul si circulatia documentelor in procesele de transport si achizitii de marfuri;
  • Limba engleza – nivel avansat

Descrierea jobului

Rolul de Buyer in cadrul 2Connect Romania presupune activitati precum:
  • Asigurarea aprovizionarii cu materii prime si materiale pentru productie;
  • Analiza rapoartelor MRP si planificarea aprovizionarii;
  • Transmiterea comenzilor de achizitii catre furnizori (intern si internationali);
  • Organizarea transporturilor de marfa;
  • Evaluarea furnizorilor repartizati.

Clientul nostru 2Connect Romania proiecteaza, dezvolta și fabrica produse inovatoare pentru clienții OEM și ODM din întreaga lume.

50 de MINUTE SRL - oferim consultantă în procesele de resurse umane prin: analizarea necesitătii unor posturi noi/ existente în cadrul companiei, proiectarea şi implementarea fişelor de post, recrutarea şi selecţia de personal, instruiri în domenul HR, construirea bugetului de HR şi soluţii pentru un plan de compensaţii şi beneficii. Totodată suntem aici pentru a sprijini clientii în conceperea şi implementarea strategiei de HR, a planului de evaluare a performanţelor sau a altor procese din domeniul resurselor umane.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos