Buyer

Dfine Tm S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

DEPRINDERI:

· Lucrul in echipa.
· Indeplinirea taskurilor in timpul agreat.

· Lucrul cu documentele specifice (facturi, contracte, chitanţe, op, cec etc.).

· Buna organizare generala.
· Respectare a instrucţiunilor scrise şi verbale.

ALTE CERINTE:

· Responsabilitate, perseverenţă, corectitudine, capacitate de lucru în condiţii de stres, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale.

Descrierea jobului

SARCINI SI ATRIBUTII
Fisa postului:

· Cunoaşte tehnica de achizitii si are o buna desfasurare a relatiei cu furnizorii (proceduri gestiune comenzi).

· Urmareste daca se deruleaza corect contractele privind aprovizionarea.

· Va controla la livrarea produselor concordanta dintre comanda/ contract si documentele de livrare (factura, pret, cantitate, calitate etc.) cu ajutorul responsabilului de santier.

· Monitorizeaza sau completează (unde este cazul) documente specifice de tipul : facturi proforma, facturi, note de recepţie / predare, note interne, bugetari;

· Raspunde de contractarea produselor sau serviciilor necesare de aprovizionat.

· Va solicita departamentului financiar efectuarea platilor pentru produsele achizitionate.

· Gestiunea si actualizarea permananta a bazei de date a clienţilor / furnizorilor curenţi / potenţiali ai unităţii, cu date de identificare complete, persoane de contact, nr. telefon, fax, e-mail etc.;

Suntem definiti de calitatea servicilor pe care le oferim, implicare si dedicare. Creativitatea impreuna cu o intelere logica a domeniului au creat un brandul care suntem astazi.
Publicat 10 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos