Publicat 18 Nov 2020 | Reactualizat 05 Dec 2020 | Expiră 18 Dec 2020

Buyer cu limba Italiana

2 posturi

Candidatul ideal

Cunosti limba italiana la un nivel avansat si ai cunostinte medii/ avansate de limba engleza?
Ai experienta sau esti pasionat de domeniul comercial?
Esti dornic/a sa ai o cariera in Comerțul Internațional B2B ?
Ti-ar placea sa lucrezi intr-un mediu multicultural si dinamic ?
Atunci hai in echipa noastra!

Descrierea jobului

Principalele tale taskuri vor fi :
Identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti activi in zona alocata ;
Negocierea condițiilor de cumpărare cu furnizorii (preț, cantitate, termen de plată, condiții transport) cu respectarea condițiilor impuse de către seful de produs;
Urrmărirea procesului de achiziție;
Participarea la conferințe, prezentări de firme, târguri de specialitate

Ce oferim ?
Formare la nivelul companiei prin 4 saptamani de training si 8 saptamani de coaching, plus reale oportunități de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist ;
Pachet salarial atractiv (salariu fix+ beneficii+ bonusuri de performanta) ;
Program de L-V, 9 :30-18.00( presupune lucru de la birou);

Ce ne recomanda ? 14 ani de experiență in comert international, peste 750 de colegi în 12 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina, Tunisia şi Cipru si peste 20 de proiecte cu expunere internaționala
Ce ne definește? PERFECTIONAREA CONTINUA şi IMPLICAREA. Punem aceste valori în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!
Inca nu te-am convins ? Iti mai putem spune ca avem un partener strategic în training – DARE ACADEMY, O academie comerciala care te va ajuta sa iti dezvolti competentele de negociere si comunicare.
Cei selectați vor urma 4 săptămâni de antrenament, probe și selecții alături de echipa noastră de antrenori. Evaluările pe parcurs îi vor reține pe cei mai pregătiți. La final, olimpicii se vor alătura echipei Veo de specialiști în comerț internațional.

Ce zici, te-am convins ? Aplica aici sau trimite-ne CV-ul la adresa [email protected]

Buyer cu limba Italiana  -  SC ONE RECRUTEMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles