Publicat 16 Oct 2007 | Reactualizat 14 Nov 2007 | Expiră 16 Oct 2007

BUYER ASISTENT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare - de preferinta economice
Cunoasterea limbii englezela nevel mediu
Cunoasterea limbii italiena constitue un avantaj
Operare pachet Office
Capacitate buna de organizare si raportare
Disponibilitate deplasari externe dese
Abilitati de comunicare si relationare
Persoana dinamica, ambitioasa, bun organizator
Experienta in domeniul de retail confectii dama constitue un avantaj
Bun gust vestimentar

Descrierea jobului

Urmarirea stocurilor, vanzarilor si livrarilor
Lansarea si urmarirea comenzilor
Corespondenta cu furnizorii
Organizarea agendei managerului
Coordonarea echipei de lucru
Salariu atractiv,
Bonuri de masa,
Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante.

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.

Expirat
BUYER ASISTENT  -  SC DEMIUMA COMIMPEX SRL