Business Support (B2B) - English + other languages

Manpower - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Orientare către client – ţine întotdeauna cont de client;
- Foarte bun coechipier, intelegator, rabdator, calm, calculat;
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- Respectă termenele limită convenite pentru acţiune;
- Furnizează rezultate de calitate;
- Capabil sa lucreze independent.

Cerințele obligatorii:
- Limba engleză Avansat + optional alta limba straina (nivel minim B2 - Italiana, Franceza, Spaniola,Turca, Rusa) constituie un avantaj;
- Aptitudini generale pentru Microsoft Office, Excel, Word si PowerPoint;
- Minimum 1-2 ani experiență în zona de Customer service/support/care/representative (restul procedurilor necesare vor fi invatate in perioada de training);
- Aptitudini de comunicare;
- Capacitate de analiza;
- Nivel inalt de acuratete, atentie la detalii;
- Abilitate de a lucra cu cifre;
- Excelent spirit de organizare;
- Rezistenta la stres si flexibilitate;
- Capacitate rapida de acomodare si invatare.

Descrierea jobului

Suntem in cautare de candidati pentru unul dintre clientii nostrii, o companie cu cresterea cea mai rapida in Europa in sfera IT Hardware & Software, in ceea ce priveste o pozitie de Business Support (support B2B NU call center).

Responsabilitati principale:
- Asistenta pentru echipa de vanzari;
- Colaborare in mod proactiv cu partenerii pentru a urmări cererile deschise / neterminate;
- Actioneaza ca un prim punct de contact pentru parteneri in domeniul de preturi;
- Coordonarea rezolvarii problemelor semnalate de parteneri in procesul end-to-end de vanzare;
- Interacțiune continuă cu contactele interne și externe ale clientului în rezolvarea situatiilor de business.

• Program de lucru: Luni - Vineri, 09:00 - 18:00 (1h pauza de masa) (doar fulltime);
• Contractul este pe o perioadă determinată de 6luni + 6luni + prelungiri succesive bazate pe performanța candidatului.

Daca prezinta interes si esti in cautare activa pentru o noua oportunitate de munca, asteptam CV-ul tau :)

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.

Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos