Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 09 Oct 2019 | Expiră 12 Oct 2019

Business Sales Representative - Partener Orange Romania

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O echipă tânără, dar cu experiență importantă în telecomunicații. Noi suntem ZYK Concept SRL, partenerii unuia dintre cei mai mari furnizori de telecomunicații - Orange România și dorim să ne mărim echipa de vânzări directe către segmentul de clienți B2B.

Suntem în căutare de un Business Sales Representative pasionat de tehnologie și cu abilități de vânzare.

Descrierea jobului

Experienta si educatie
Dacă te regăsești în cele de mai jos, dorim să te cunoaștem mai bine:
Ai studii universitare (în curs sau finalizate);
Cunoști piața de produse și servicii de telecomunicație;
Ai un interes aparte pentru tehnologii noi și este la curent cu noutățile din acest domeniu;
Negociezi cu ușurință la nivel business;
Stăpânești destul de bine atât pachetul de produse MS Office, cât și utilizarea calculatorului și a internetului, în general;
Vorbești limba engleză la nivel conversațional;
Deții permis de conducere categoria B, valabil de minimum 1 an.

Apreciem dacă ai următoarele abilități, dar nu sunt obligatorii:
Experiență în vânzări directe B2B;
Experiență în prospectare, negociere și realizarea target-ului lunar.

Ne dorim un coleg care:
Se concentrează asupra clientului, dar nu pierde din vedere nici succesul companiei pe care o reprezintă;
Este orientat spre rezultate și problem solving;
Oferă suport cu drag celorlalți membri ai echipei.

Responsabilitati
Scopul tău principal va fi dezvoltarea portofoliului de clienți B2B și crearea unor relații contractuale de durată cu aceștia.

Vei contribui la atingerea obiectivelor prin:
Promovarea activă a produselor și serviciilor Orange dedicate persoanelor juridice;
Identificarea nevoilor clienților și oferirea de consultanță pe tot parcursul contractului cu aceștia;
Menținerea portofoliului de clienți existenți prin atitudine proactivă, acțiuni de cross-sell și up-sell.

Oferim:
Pe lângă un mediu de lucru plin de colegi entuziaști, ți-am pregătit și:
Pachet salarial motivant format din parte fixă și parte variabilă;
Laptop, telefon și autoturism;
Traininguri de specialitate.

Descrierea companiei

ZYK CONCEPT SRL este partener Business Orange Romania.

Orange România - Liderul industriei telecom din 2004 până în prezent.
Rețeaua mobilă cea mai rapidă, cea mai rezilientă și cu cea mai extinsă acoperire, conform certificărilor independente ale ANCOM, LCC International, Systemics PAB

"Business-ul meu este ca mine: de neoprit!"
Echipa noastra este formata din tineri cu experienta in telecomunicatii de peste 10 ani, cu orientare spre realizarea obiectivelor si spre rezultat. Ne adresam companiilor mici si mijlocii din zona Bucuresti si Ilfov oferindu-le solutii personalizate de comunicare pentru afaceri, pentru servicii integrate mobile, fixe și TV.

Expirat
Business Sales Representative - Partener Orange Romania  -  ZYK CONCEPT S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles