Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 23 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

Business Operation Assistant - Parc Industrial A1

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Foarte bune abilitati de comunicare – vorbit si scris.
  • Foarte buna cunoastere a limbii engleze este obligatorie.
  • Persoana foarte organizata, cu bune abilitati de relationare cu ceilalti.
  • Atitudine proactiva, orientata spre client si rezolvarea problemelor.
  • Foarte bune abilitati de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook).

Descrierea jobului

Administreaza contractele de vanzare-cumparare pentru masinile si utilajele agricole si de constructii comercializate de companie:

  • emite contractele, facturile pro-forme si procesele verbale aferente.
  • informeaza departamentul de contabilitate despre contracte si facturi pro-forma si solicita facturile aferente.
  • se asigura ca documentele comerciale legate de vanzarea masinilor si utilajelor agricole si de constructii sunt complete (contract, factura, proces verbal, CMR-uri, facturi de transport).
Intocmeste diverse rapoarte, conform solicitarii conducerii Companiei (ex. numar de masini/utilaje vandute, evidenta incasarilor, situatia vanzarilor efectuate de fiecare membru al departamentului de Vanzari, evidenta vanzarilor pe puncte de lucru etc.).

Beneficii:
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv.
  • Telefon mobil, calculator.
  • Pachet de beneficii atractiv.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.

Expirat
Business Operation Assistant - Parc Industrial A1  -  SC Titan Machinery Romania SRL