Publicat 19 Ian 2021 | Reactualizat 16 Feb 2021 | Expiră 19 Feb 2021

Business development manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are deja o experienta anterioara (minim 2 ani) in dezvoltarea cu succes a unei baze de clienti locali si internationali. Este o persoana analitica, ambitioasa, motivata si este familiara cu sectorul IT. Candidatul va fi un excelent negociator, avand deasemena cunostinte solide de limba engleza (fluent).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Dezvoltarea portofoliului de clienti noi - cauta si atrage noi clienti
- Identifica sau propune potentiale oferte de afaceri prin contactarea de parteneri;
- Prospecteaza piata, obtine informatii despre conditiile actuale ale pietei, descopera si exploreaza noi oportunitati de dezvoltare;
- Se ocupa de localizarea clientilor, negocierea si inchiderea contractelor.

Beneficii:

- Salariu fix
- Bonus anual direct proportional cu rezultatele obtinute
- Mediu de lucru profesionist, colaborativ si motivant

Ad Astra Software este un startup specializat in solutii software complete, de la consultanta software pana la dezvoltare si testare software (incluzand bug fixing si dezvoltare software personalizat) pentru clienti interni si externi.

Expirat
Business development manager  -  Ad Astra Software S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles