Publicat 01 Apr 2021 | Expiră 02 Mai 2021

Business Development Manager pentru divizia FNC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- cunoștinte aprofundate de managementul productiei si comercial;
- persoana dinamica, responsabila, eficienta;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- cunoștinte operare Microsoft Office;
- permis de conducere, categoria B.
- experienta in pozitii similare in comertul cu cereale si/sau furaje reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Analizeaza sursele de aprovizionare cu cereale, sroturi, etc, negociaza si propune cele mai avantajoase conditii;
- Negociaza conditiile comerciale, in special a preturilor si termenelor de livrare cu furnizorii pentru achizitiile de cereale/input-uri;
- Urmareste respectarea prevederilor contractuale privind calitatea, garantia, termenele de livrare, cantitatea si costul produselor achizitionate;
- Se asigură că diferitele etape ale producției se desfășoară în conformitate cu procedurile stabilite ;
- Intocmeste și pune în aplicare un plan de control al calității procesului de fabricație;
- Verifica punctele critice din procesul de fabricație, procedurile și frecvențele de eșantionare, metodele de analiză și frecvența acestora;
- Identifica potentialii clienti si negociaza conditiile comerciale pentru vanzarea de furaje/cereale;
- Oraganizeaza procesul de comercializare a furajelor/cerealelor.

Beneficii:
- loc de munca sigur, avand in vedere industria alimantara in care activeaza Compania si Grupul de firme;
- pachet salarial motivant, bazat pe performanta;
- bonuri de masa;
- autoturism de serviciu.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Grupul de firme Dumagas Agri, este in plina dezvoltare si are ca obiect principal de activitate productia, in sistem integrat, de carne de porc de calitate. Grupul are activitati integrate pe vertical de productie vegetala agricola, transport-logistica si depozitare de cereale,productia de sroturi si uleiuri, productia de furaj combinat,reproductia de purcei, ingrasarea si abatorizarea porcilor si productia de carne de porc de cea mai buna calitate.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie de viitor, intr-o echipa tanara, ambitioasa si dinamica, aplica la acest job sau trimite CV la mail: daniela.mirea@dumagasagri.ro si te asteptam alaturi de noi!

Expirat
Business Development Manager pentru divizia FNC  -  Dumagas Agri S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles