Publicat 02 Apr 2021 | Reactualizat 02 Mai 2021 | Expiră 03 Mai 2021

Business Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Business Developer @ Woobble Digital Agency The Human Beings Digital Agency

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru rolul de Business Developer cu principala responsabilitate în atragerea de clienti noi care iși doresc dezvoltarea și scalarea afacerii în mediul digital, utilizând, de altfel, cele mai noi tehnologii pentru a-și îmbunătații fluxul de clienți și, de asemenea, îmbunătațirea operațiunilor și adaptabilitatea către online. Ne dorim alături de noi o persoana care să înțeleagă impactul tehnologiei în mediul afacerilor. Scopul nostru este acela de a sprijini piața în procesul digitalizării. Cu 4 ani în urmă, am reusit să fim una dintre agențiile digitale memorabile și să păstrăm trendurile in ceea ce priveste tehnologia, la nivel global.

Pozitia este remote!

Descrierea jobului

Cum ne vei ajuta?

• prin atragerea clienților noi, abordând atât contactele actuale cât și cele noi, utilizând HubSpot, în vederea atingerii obiectivelor agreate de către cei ce-și doresc o creștere notabilă în mediul digital;
• prin menținerea legăturii permanente cu aceștia și asigurarea că beneficiile sunt implementate, iar clienții sunt multumiți;
• prin utilizarea HubSpot pentru gestionarea informațiilor, creșterea și actualizarea bazei de date;
• prin implicarea și în alte arii/departamente, pentru a te asigura că ai toate informațiile necesare pentru a-ți desfășura cu ușurință activitatea.

Cum știi că jobul ți se potrivește?

• înțelegi foarte bine conceptul de piață de tehnologii;
• ești dinamic, proactiv și auto-motivat, dornic să te dezvolți continuu;
• ești pasionat de vânzări, ai minim 3 ani de experiență în atragerea de noi clienți și îți depășești constant obiectivele;
• ești un om care comunică ușor, indiferent de context și te poti adapta rapid situațiilor neprevăzute;
• vorbești limba Engleza avansat și utilizezi bine Office/HubSpot;
• ai experiență anterioară în cadrul unei agenții digitale, aceasta reprezentând un plus.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, hai să ne cunoaștem!

Ar putea fi începutul unei transformari digitale cu adevarat energice!

Ce beneficii ai?

• poți ajunge la câștiguri de peste 1000 Euro lunar, în următorii 2 ani;
• poți să îți dezvolți un brand personal care să îți genereze acces la alte tipuri de cariere care îți plac;
• poți face parte dintr-o echipă de elită, a cărei misiune este să transforme digitalizarea în Romania, și nu numai.

Avem în plan generarea a peste 10 miliarde de lead-uri pentru companiile din Romania care își doresc creșterea exponențială a afacerii, în mediul digital!

We are Humans driven by a passion for simplicity in this multilayered Digital Era.
You want a seamless flow of online experience.
Let's combine the way that we #Deal with Technology and make Your Business to prevail Digitally.
We can help you grow your business and define it through experiences that people love and remember – one fully integrated solution to leads, more effective work, more collaborative relationships, happier clients, and better results.

Here’s what we’ve got:

– UI/UX Design – Web Development – Mobile Development – Digital Marketing – Customer Relationship Manager (CRM) – Enterprise Resource Planning (ERP) – Product Information Management – Ecommerce (PIM) – Digital Asset Management (DAM) – Artificial Intelligence (AI) – Social Media Chabot’s

Expirat
Business Developer  -  WOOBBLE OUTSOURCING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles