Business Developer/Reprezentant Vanzari

Search Ads - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te vrem in echipa Search Ads daca:

- ai abilitati excelente de comunicare, negociere si prezentare;
- esti curios, inveti repede, te adaptezi situatiilor si gasesti mereu solutii pentru a-ti atinge obiectivul;
- ai o atitudine pozitiva si constructiva in relatiile interne si externe companiei;
- ai studii superioare finalizate;
- poti comunica in limba engleza la nivel avansat;
- ai experienta in vanzari b2b, call-center si/sau marketing online;
- Word, PDF, PPT, Outlook, iti sunt prietene;
- primesti puncte bonus daca ai cunostinte certificari in zona PPC.

Descrierea jobului

Cum arata o zi la birou:

- prospectarea pietei;
- contactarea potentialilor clienti in vederea colaborarii;
- crearea de oferte;
- crearea, redactarea, negocierea si semnarea contractelor.

Noi venim cu:

- comision lunar deosebit de motivant;
- integrarea in cadrul unui companii de top si accesul la un mediu de lucru relaxat cu un program de la 10.00 la 18.00 de luni pana vineri;
- traininguri specializate Google si dezvoltare personala;
- birou in centrul orasului;
- posibilitatea de work from home;
- oportunitati reale de promovare.

Suntem una dintre cele mai experiementate agentii de marketing online din Romania, cu un portofoliu impresionant si bugete de masura. Suntem singura agentie din Romania ce are in acelasi timp certificarile Google Premier Partner, Facebook Blueprint Certified Buyer si Google Webdesigner.
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos