Business Developer/Reprezentant Vanzari

Search Ads - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te vrem in echipa Search Ads daca:

- esti o persoana increzatoare si iti cunosti potentialul;
- ai abilitati excelente de comunicare, negociere si prezentare;
- esti curios, inveti repede, te adaptezi situatiilor si gasesti mereu solutii pentru a-ti atinge obiectivul;
- ai o atitudine pozitiva si constructiva in relatiile interne si externe companiei;
- ai studii superioare finalizate;
- poti comunica in limba engleza la nivel avansat, prospectand si dezvoltand si un portofoliu de clienti internationali;
- ai experienta in vanzari, call-center sau marketing online;
- Word, PDF, PPT, PPC, AdWords, Facebook Ads, CPC, QS, Outlook, iti sunt prietene;
- primesti puncte bonus daca ai cunostinte certificari in zona PPC.

Descrierea jobului

Cum arata o zi la birou:

- prospectarea pietei;
- contactarea potentialilor clienti in vederea colaborarii;
- crearea, redactarea, negocierea si semnarea contractelor.

Noi venim cu:

- salariu fix pe masura experientei;
- comision lunar aferent targetului realizat;
- integrarea in cadrul unui companii de top si accesul la un mediu de lucru relaxat cu un program de la 10.00 la 18.00 de luni pana vineri;
- telefon si laptop;
- traininguri specializate Google si dezvoltare personala prin vanzare;
- birou in centrul orasului;
- oportunitati reale de promovare si dezvoltare personala.

Suntem singura agentie de performance marketing din Romania ce detine in acelasi timp certificarile Google Premier Partner, Facebook Blueprint Certified Buyer si Google Webdesigner. Administram campanii de promovare online pe 5 continente ce au bugete record, depasind pragul de 10 milioane de euro.
Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos