Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Business Account Manager Telecomunicatii / IT

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana serioasa, ordonata si responsabila
- bune abilitati dе comunicare
- rezistenta la stres
- disponibilitate la scurte deplasari ( max 1 zi )
- experienta in domeniul vanzarilor sau telecomunicatii constituie un avantaj major

Descrierea jobului

Promovareа și vânzarea soluțiilor tеlecomunicаții (sеrvicii Telekom Romаniа Comunication ) către sеgmentul businеss; - Prospеctarea pieței în vеdеrеа idеntificării de noi cliеnți SME si SoHo;
Anаliza si propunerea celor mai optime solutii potrivite nevoilor clientilor;
Stabilirea cu usurinta a intalnirilor cu clientii;
Sustinerea de prezentari fata in fata cu clientul si capacitatea de a raspunde relaxat intrebarilor si obiectiilor audientei;
Foarte buna cunoastere si stapanire a procesului de vanzare consultativ;
Sesizarea cu usurinta a blocajelor si obstacolelor ce trebuiesc inlaturate in indeplinirea unui obiectiv;
Documentarea permanenta asupra tendintelor business-ului clientului targetat;
Informare constanta privind actualitatile pietei business si a competitorilor;
Raportarea și actualizarea permanentă a bazei de date.
Beneficii: -Training-uri în tehnici de vânzare, negociere, produse & servicii telecomunicații;
Oportunități excelente de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru într-un colectiv dinamic;
Salariu fix.
Comision foarte motivant din vanzari.
Telefon , laptop si dupa caz, masina de serviciu ( Full time ).

Descrierea companiei

SC ADEXPERT COM EXPRESS SRL
Activ din 2005
In prezent, partener Telekom Romania S.A. si Telekom Romania Mobile Communications S.A
Nr. angajati 10-25
Zone activare
Bucuresti-Ilfov
Pitesti: Dambovita, Valcea si Teleorman
Targu Jiu: Dolj, Olt, Gorj si Mehedinti.,Craiova
Buzau: Galati, Braila, Vrancea

Expirat
Business Account Manager Telecomunicatii / IT  -  SC ADEXPERT COM EXPRESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles