Publicat 16 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 16 Mai 2021

Burger King Brasov isi cauta echipa de manageri si director

6 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Alimentatie / HoReCa, Altele, Vanzari, Management

Candidatul ideal

Anunt echipa manageriala Burger King

Mult așteptatul moment a sosit !
Regele Burger King, va veni si în vestita cetate a Brașovului și își caută alai!
Mai exact, o echipă managerială cu care să perinde vestitele preparate Burger King acum si în Brasov.

Cu ce daruri vine regele Burger King în cetatea Brașovului?
Un salariu atractiv
Director Restaurant – 6500 lei brut
Asistent Manager – 5600 lei brut
Shift Manager – 4600 lei brut
Tichete de masă, în fiecare lună, de până la 345 de lei
Prime/bonusuri periodice conform politicilor interne ale companiei
Bonusuri de performanță conform politicilor interne ale companiei (chiar nu glumim)
Asigurare medicală la Regina Maria
Training și suportul necesar pentru a asimila noile informații cu ușurință, într-o perioadă de timp mai scurtă decât ai fi crezut :)

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci tu pentru a face parte din alaiul regelui?
Să ai experiență în retail/industria food
Să fi lucrat ca manager de restaurant
Să știi să pregătești și interpretezi rapoarte financiare
Să poți organiza operațiunile restaurantului în mod independent și eficient , stabilind prioritatile
Să ai abilități de leadership și capacitatea de a fi mentor pentru colegii tăi de echipă
Să cunoști tehnici de client service
Să fii un foarte bun organizator și să poți rezolva probleme care apar simultan
Să vii cu o energie pozitivă și entuziasm la locul de muncă
Să ai abilitatea de a comunica clar și eficient (atât verbal cât și în scris) și de a-ți motiva și consolida echipa
Să fii proactiv(ă) în identificarea soluțiilor atunci când apar problem
Să îți placă munca în echipă
Să ai abilitatea de a stabili priorități și a te concentra asupra obiectivelor taleAlte beneficii

Dacă ai îndeplinit toți pașii până aici, mai primești ceva:
Program flexibil
Mediu de lucru stabil
Posibilitatea de dezvoltare în carieră
Oameni cool
Super atmosferă

AmRest Holdings SE este cel mai mare operator independent de restaurante și cafenele din Europa Centrală și de Est. Încă din 1993 am construit un portofoliu de branduri puternice pe care le operăm, printre care KFC, Pizza Hut, Burger King și Starbucks. AmRest deține un lanț propriu de restaurante – La Tagliatella, și este prezent ca și operator în țări ca Spania, Germania, Franța, Cehia, Slovacia, Romania, Bulgaria, Serbia, SUA și China. In Romania, AmRest este prezent prin brandurile Burger King si Starbucks.

Burger King Brasov isi cauta echipa de manageri si director  -  Burger King by AmRest Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles