Publicat 13 Iun 2017 | Reactualizat 13 Aug 2017 | Expiră 14 Aug 2017

BUCURESTI Consultant Relatii Clienti - Full / Part Time

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
Abilitati excelente de comunicare in limba romana
Cunostinte de operare pe calculator
Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil
Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa

Nu este necesara experienta in call center
Nu avem limita de varsta, va asteptam sa faceti parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Efectuarea/primirea/gestionare de apeluri
Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente
Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu

BENEFICII:
Un mediu de lucru tanar si competitiv cu reale oportunitati de promovare
Un program de lucru flexibil, atat full time, cat si part time
Pachet salarial fix + bonusuri in functie de performanta
Training specializat si training de comunicare, cat si suport pe parcursul proiectului
Asigurare de sanatate pentru angajati

Comdata Service, apartinatoare a grupului COMDATA SPA, ce detine in Romania 5 sedii in Bucuresti, Constanta, Galati, Craiova si Pitesti.
Prezenti in Romania cu peste 2000 angajati, Comdata se numara printre firmele de prestigiu pe piata de call center romaneasca.
Adresa B-dul Iuliu Maniu, Nr. 7, Corp T, Et. 2, Sector 6, Bucuresti, Romania
Asteptam cv-uri si la adresa mail hrservice@comdata.it
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la : +40 21.316.05.24 si +40 724.014.052

Expirat
BUCURESTI Consultant Relatii Clienti - Full / Part Time  -  SC COMDATA SERVICE SRL