de ani Fără Frică...

Publicat 08 Iul 2008 | Reactualizat 06 Aug 2008 | Expiră 08 Aug 2008

bucatari ospatari calificati si necalificati in Statiunea Neptun sezon (din iulie)2008 tel:0722369556

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

bucatar, ospatar experienta in domeniu este un avantaj si se plateste ca atare

Descrierea jobului

pt bucatar: preparate de baza, fripturi, peste, ciorbe, salate
pt: ospatar, limbaj adecvat, tzinuta shi prezenta impecabile, promtitudine, ceva experienta in domeniu

restaurantul Insula, este un restaurant de prestigiu de pe litoralul romanesc, are specific pescaresc, si este amplasat intr-o locatie deosebita, foarte aproape de plaja pe insula de pe lacul din Neptun , relatii la tel 0722 369556

Expirat
bucatari ospatari calificati si necalificati in Statiunea Neptun sezon (din iulie)2008 tel:0722369556  -  insel srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles