Publicat 10 Sep 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Bucatari- LIFEBOX

4 posturi

Candidatul ideal

Cautam persoane pasionate de bucatarie, dornice sa se dezvolte si sa invete intr-un mediu profesionist.

  • Experinta in domeniul catering reprezinta un avantaj
  • Cunoasterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor
  • Cunoasterea sortimentelor de alimente
  • Spirit de echipa , implicare si initiativa
  • Organizare si multi-tasking

Descrierea jobului

Respnsabilitati

  • verifica si raspunde de calitatea si gramajul produselor culinare
  • verifica si gusta toate preparatele pregatite,facand retusurile necesare inainte de comercializare
  • periodic face pregatire cu intreaga echipa de bucatarie
  • respectarea normelor de igiena si a curateniei la locul de munca
Beneficii
  • pachet salarial atractiv
  • o masa asigurata pe zi
  • program flexibil , mediu de lucru placut

LifeBox este pe piata din Romania din martie 2017 si este formata din oameni tineri, cu peste 12 ani experienta in domeniul alimentatiei publice. In momentul de fata LifeBox isi desfasoara activitatea in Bucuresti, Cluj Napoca si Oradea, urmand ca anul viitor sa se extinda in alte 3 orase. Suntem in continua crestere si cautam colegi noi cu care sa ne dezvoltam impreuna. Cautam colegi plini de viata, onesti, care isi doresc sa lucreze intr-un colectiv unit si frumos, pentru unul dintre cele mai fresh proiecte de catering de pe piata. Daca nu aveti experienta, o veti acumula alaturi de noi, iar daca aveti experienta, cu atat mai bine.

www.lifebox.ro

Bucatari- LIFEBOX  -  FIT FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles