Publicat 04 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Bucatari Anglia

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Hotel & Spa langa Leeds

Sous Chef / salariu atractiv
Cazare in conditii excelente la 52 lire sterline pe saptamana.
Hotelul organizeaza si evenimente.
Pentru detalii, interviu despre hotel va rugam sa ne contactati.

Descrierea jobului

Se pleaca prin agentie, nu platiti taxe de mediere, doar transportul vi-l asigurati.

Externjob este o companie privata al carei obiect principal de activitate este recrutarea si selectionarea candidatilor romani interesati sa lucreze in strainatate.

Specialisti in recrutare personal domeniul ospitalier din 2008.

Expirat

Bucatari Anglia  -  EXTERNJOB