Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Bucatareasa ca la mama acasa

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Suntem in cautare de Bucatareasa "ca la mama acasa" pentru restaurantele noastre din Olimp si 2 Mai- judet Constanta

In calitate de bucatar vei avea urmatoarele responsabilitati:

- pregatirea preparatelor din meniu si montarea preparatelor
- verifica si se asigura ca atat produsele sunt bine pastrate, in conformitate cu normele sanitar-veterinare in vigoare
- Monitorizarea si controlul nivelului stocurilor
- Asigură respectarea normelor igienico-sanitare în bucătărie

Candidatul ideal:

  • studii medii;
  • diplomă de calificare în domeniu;
  • 6 luni - 1 an experienta in bucatarie;
  • rigurozitate în ceea ce priveşte regulile de igienă în alimentaţia publică;
  • capabil să pregătească produse alimentare reci şi calde în conformitate cu meniul restaurantului;
  • atitudine orientată către client – politicos si corect

Perioda de angajament 14 iunie-15 septembrie
Ne dorim sa lucram cu oameni seriosi si harnici, responsabili si corecti.
Oferim cazare si transport

Compania detine unele dintre cele mai noi si frumoase concepte de cazare din zona de sud a litoralului Marii Negre:
CasaDeMare, Olimp (www.casademare.ro)
CasaBlanca, Olimp (www.casablancaolimp.ro)
CopahavanaBeach Olimp (www.copahavana.ro)
HaciendadeMare, Olimp (www.haciendademare.ro)
CasaStavros, 2 Mai (www.casastavros.ro)