Publicat 05 Apr 2017 | Reactualizat 26 Apr 2017 | Expiră 06 Mai 2017

BUCATAR

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 4 ani experiență în Alimentatie / HoReCa, Turism / Hotel staff

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu cunostinte in bucataria internationala, spirit inovator, atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu clientii si colegii, capacitate de a se adapta la noile cerinte ale pietei Horeca.
Cunostinte de tehnici culinare, procese tehnologice, standarde igienico-sanitare
Experienta de minim 5 ani in domeniu, preferabil in restaurante din Bucuresti cu specific international

Descrierea jobului

Realizarea produselor conform retetarului sub indrumarea sefului bucatar. Salariu atractiv, bonusuri, concediu. Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Restaurant Haute Pepper are o vechime de 9 ani de zile si un portofoliu stabil de clienti premium. Restaurantul(inclusiv bucataria) este complet renovat fiind redeschis in aceasta luna.

Adresa: Bd. Unirii, Nr.2 - Casa Poporului

BUCATAR  -  Restaurant Haute Pepper