Bucatar

Hilton Garden Inn Bucharest Old Town 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta de cel putin 1 an, de preferat in cadrul unui hotel
- cunostinte foarte bune reguli de igiena alimentara
- creativitate
- responsabilitate
- capacitatea de a prioritiza

Descrierea jobului

- Organizeaza, efectueaza si planifica activitatea de productie culinara, conform standardelor hotelului;
- Raspunde de respectarea standardelor de calitate si siguranta muncii in Bucatarie, precum si a standrdelor Hilton;
- Face propuneri de meniuri impreuna cu retetele aferente
- Controleaza si asigura starea de igiena corespunzatoare a locului de munca, a produselor alimentare si a preparatelor;
- Asigura pastrarea in conditii optime de igiena, temperatura si vecinatate a marfurilor, materiilor prime si produselor finite, etc

Ideal situat în mijlocul Centrului Vechi, Hilton Garden Inn Bucharest Old Town este un nou hotel care oferă locul perfect pentru a explora orașul.
- Excelentă amplasare în mijlocul Centrului Vechi
- Cameră de oaspeți modernă și apartamente cu două camere
- La doar câteva minute distanță de Muzeul Național de Istorie a României
- Aproape de multe atracții istorice și arhitectonice
- Aproape de multe opțiuni de magazine, restaurante și divertisment
- Restaurant contemporan în incintă, cu terasă în aer liber
- Sală de bal spațioasă ideală pentru nunți, întâlniri și multe altele

Publicat 30 Aug. 2022 Expiră 29 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.