Bucatar

BarDeBere - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Tanar/a cu dorinta de a lucra alaturi de o echipa bazata pe comunicare onesta si eficienta.
Apreciem punctualitatea si orientarea catre client.

Descrierea jobului

Politete si profesionalism in servirea clientilor.
Asigurarea si pastrarea curateniei la locul de munca.
Administrarea corecta a stocului si a retetarului aprobat.
Raspundere in privinta calitatii produselor pregatite.
Intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conf. cu legislatia in vigoare.

Descrierea companiei

Meniul usor de Bistro: Hot Dogs, Nachos, Tapasuri....

Locatia se afla pe Calea Victoriei.
Tips-ul se imparte zilnic. ( Venituri de peste 3000/ 3500 lei pe luna)
Mancare si o bere (la finalul turei)
Decontam taxiu in Bucuresti daca se pleca mai tarziu de ora 23.00 (tura normala este pana la 22 30)
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos