Publicat 12 Ian 2021 | Reactualizat 11 Feb 2021 | Expiră 12 Feb 2021

Bucatar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cloud Kitchen este un concept nou pe piata de delivery din Romania. Suntem o bucatarie ultra-moderna, cu mai multe statii de lucru impartite fiecare pe specificul ei, si ne propunem sa livram mancare sustenabila si de calitate prin platformele de delivery. Cautam colegi bucatari si ajutori de bucatar care sa ne ajute sa construim un brand si sa producem constant mancare de calitate.Calitatile principale pe care le cautam sunt capacitatea de respectare a procedurilor bucatariei si executarea rapida a comenzilor in sistem quich service.

Calitatile pe care le cautam:
- punctualitate pentru un service care decurge brici
- seriozitate si perserverenta in ceea ce faci, si in indeplinirea obiectivelor
- responsabilitate fata dе produse si fata dе clienti
- pasiune pentru bucatarie
- pasiune pentru tehnologie, trenduri culinare si retete noi
- experienta in bucatarie
- capacitate dе organizare si ordonare
- rapiditate
- capacitate de a executa produse in sistem quick service
- abilitati demonstrate de a produce constant produse calitative
- abilitatea dе a urmari comenzi multiple pe bonuri, KDS si platformele de livrare (Glovo, Foodpanda etc.)
- asumare si comunicare in echipa, initiativa, implicare si flexibilitate
- bune abilitati dе comunicare cu ceilalti colegi dе munca

Descrierea jobului

Descriere job AJUTOR BUCATAR:

- asigura prep-ul pentru bucatarie
- bucatarie rece si prep ( folosit utilaje automate si semiautomate pentru prep, prep manual ingrediente, salate, prep cald si rece)
- servit de pe linia calda- supe, ciorbe, mancaruri gatite etc.
- comunicarea cu bucatarii
- verificare frigidere si respectarea standardelor HACCP
- asigurarea igienizarii frigiderelor si a echipamentelor de lucru
- respectare retetar si branding
- respectare proceduri tehnologice si standarde bucatarie
- obisnuit in bucatarie in ritm intens

Dеscrierе job BUCATAR:

- bucаtаriе calda (supe, tigai, cuptor), asamblare produse a la carte si minute
- integrаrеа in echipа alaturi de ajutorii de bucаtar si ceilalti colegi bucatari
- comunicarеа cu ajutorii de bucatar si colegii bucatari
- responsabilitatea principala a prepararii termice a alimentelor de la aragaz, cuptor, plita unica (supe, ciorbe, mancaruri gatite, aripioare, pui, chiftele etc)
- responsabilitatea gustului si a produsului final la sectia de cald - orez, pui, cartofi copti, sosuri
- responsabilitatea produsului final pentru a la carte
- abilitate demonstrata de crea sau de a imbunatati retete
- familiaritate sau deschidere catre tehnologie si aparatura moderna
- intocmirea necesarului
- rapiditate si exactitate in executare comenzi
- respectarea normelor de igiena si HACCP
- experienta in restaurante quick service sau hoteluri constituie un atuu

* Program de lucru: L-V; 8:00 - 18:00 sau 11:30 - 21:30
* Salariu:
Ajutor bucatar 2250 - 2500 RON net, negociabil, in functie de experienta
Bucatar 2500- 3500 RON net, negociabil, in functie de experienta
* Bonusari individuale si de echipa, pe baza de criterii transparente
* Ore suplimentare remunerate si bonusuri sarbatori
* Majorari salariale in raport cu vechimea; scheme transparente. Dorim ca angajatii sa creasca si sa evolueze pe posturile oferite
* Beneficii: mese asigurate, cafele, analize medicale retea privata

Cloud Kitchen este un concept nou pe piata din Romania. Suntem o bucatarie ultra-moderna, cu mai multe statii de lucru impartite fiecare pe specificul ei, si ne propunem sa livram rapid mancare sustenabila prin platformele de delivery. Dorim ca in scurt timp sa devenim sinonimi cu termenul de reliability, printr-o calitate constanta a preparatelor si o prezentare de takeaway care pune clientul pe primul loc.

Expirat
Bucatar  -  CLOUD KITCHEN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles