de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Bucatar

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești tânăr și pasionat de bucătărie dar nu ai avut încă șansa să-ți încerci talentul într-o bucătărie adevărată?!
Ți-ar plăcea să lucrezi într-o bucătărie cu specific italian?!
Ai timp liber, ești flexibil și îți dorești să-l petreci cu sens, într-un loc frumos și cu oameni care te inspiră?!
Atunci Massimo este locul potrivit pentru tine să-ți începi cariera sau pasiunea ;).
Chef Felix te așteaptă în echipa lui !

Descrierea jobului

Bucatar cu experienta :
-Bun coordonator
-Spirit de echipă bine dezvoltat
-Persoană ordonată,capabilă să lucreze în conformitate cu un meniu bine stabilit
-Cunoașterea regulilor de igienă alimentară și rigurozitate în aplicarea acestora
- tinuta fizica si vestimentara curata si bine ingrijita
– cunostinte profesionale privind: tehnologia culinara, norme, reguli de igiena, norme si tehnici de pastrare a alimentelor si produselor culinare
– monitorizarea stocului de produse din bucatarie
– participa la determinarea necesarului de materii prime de comandat si realizarea comenzilor de aprovizionare

Ce oferim :
- salariu net atractiv
- bonuri de masa
- abonament reteaua medicala Regina Maria

Massimo Zanetti Beverage Services Ltd. lansează La Mia Cucina Da Massimo, un nou concept la nivel mondial, care vă invită să descoperiți specialități delicioase și sofisticate italiene realizate cu ingrediente alese cu grijă din regiunea Emilia Romagna - Italia, regiunea bine cunoscută în întreaga lume pentru cea mai bună mancare italiana. La La Mia Cucina da Massimo avem o misiune foarte clară și precisă, a impresiona clienții noștri prin oferirea celui mai înalt grad de servicii si satisfactie posibila.

Expirat
Bucatar  -  Bibas Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles