Publicat 14 Iun 2019 | Reactualizat 14 Iul 2019 | Expiră 15 Iul 2019

Bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Capacitate de a superviza o arie larga de activitate;
  • Persoana motivata si cu capacitatea de a-i motiva pe altii;
  • Cunostinte solide de tehnologie culinara-gastronomie si tehnologia produselor de cofetarie-patiserie;
  • Receptiv la nou, deschidere la schimbari, cunoasterea si adaptarea la cerintele moderne ale bucatariei internationale;
  • Cunoasterea temeinica a normelor sanitare, sanitar-veterinare, de protectia muncii si psi;
  • Cunostinte de gestiune si analiza costurilor;
  • Experienta hoteliera constituie un avantaj;
  • Experienta pe o pozitie similara de minimum 5 ani.

Descrierea jobului

  • Dezvolta, mentine si implementeaza Retetarul;
  • Elaboreaza meniurile pentru toate tipurile de comenzi (inclusiv meniuri pentru angajati);
  • Realizeaza fise tehnice de pregatire a fiecarui fel de mancare si a fiselor tehnice de produse preparate intermediare;
  • Intocmeste necesarul de materii prime si materiale (in program computerizat) ce urmeaza a fi achizitionate conform pregatirii meniului din perioada urmatoare;
  • Se asigura de pastrarea in conditii optime de igiena si temperatura a produselor alimentare.

Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.

Expirat
Bucatar  -  Grup Cris-Tim