Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana dinamica, cu abilitati organizatorice, sa ii placa munca in echipa, etc

Descrierea jobului

Sa realizeze preparatele cerute, sa organizeze fluxul in bucatarie, sa conceapa meniuri(specific traditional-romanesc cu influente internationale), ofer salariu pe masura experientei si priceperii fiecaruia, conditii foarte bune de lucru si contract de munca pe perioada nedeterminata.

Cautam bacatar pentru cabana-chalet de 5 margarete in zona Padina, jud Dambovita.

Expirat
Bucatar  -  SC ROMSILOZ EXPERT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles