Publicat 02 Mai 2018 | Reactualizat 27 Mai 2018 | Expiră 01 Iun 2018

Bucatar si/sau ajutor bucatar restaurant

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Avem nevoie de colegi cu cei 7 ani de acasa, adica curati, cu bun simt, ordonati si sociabili.
Prezinta un avantaj candidatul care are domiciliul in apropiere de cartierul Tineretului/Timpuri Noi.
Cautam oameni cu cat mai multa MULTA experienta in preparate la gratar si Burgeri.

Descrierea jobului

- o zi se lucreaza si urmatoarea zi se sta acasa. In ziua de lucru, programul este de la 10:00 la 22:00.
- salariul este de 2.000 lei/luna, cu carte de munca + 200 lei bonuri de masa.

Descrierea companiei

www.creativefood.ro
Restaurantul in care veti lucra este un restaurant cu servire rapida = se pregatesc rapid toate preparatele, in general la comanda si timpul mediu de livrare nu trebuie sa depaseasca 10 minute.
Cel mai mult se prepara si se servesc gratare, burgeri si cartofi prajiti.

Bucatar si/sau ajutor bucatar restaurant  -  Creative Food SRL