Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

BUCATAR SI AJUTOR DE BUCATAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru o mâncare gustoasă este nevoie de pasiunea și atenția bucătarului, dar mai ales de cea a ajutorului de bucătar pentru ca toate ingredientele să fie perfect pregătite. Restaurantul BIOfresh din Timișoara te cauta pe tine pentru a-ți pune în practică pasiunea pentru gătit.

Descrierea jobului

Condiții:
- experiență: nu e nevoie, o asimilam împreună, dacă o ai o împărtășești cu noi;
- energic/ă;
- dornic/ă de a face parte dintr-o echipa minunata;
- descurcăreț/eață;
Salariul incepe de la 1200 lei, iar după 3 luni renegociem, poți servi pe parcursul programului meniul zilei si o cafeluta de la bar. Așteptăm cu drag CV-ul tău!

BIOFRESH ESTE UN RESTAURANT VEGETARIAN SI RAW VEGAN  CARE VA ASTEAPTA CU UN MENIU DIVERSIFICAT DE PREPARATE GUSTOASE SI SANATOASE!

Expirat
BUCATAR SI AJUTOR DE BUCATAR  -  DELICII RAW SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles