Bucatar si ajutor bucatar

Hugs And Mugs S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui bucătar talentat, dornic sa lucreze la implementarea un meniu nou, dornic sa partricipe la deschiderea bistro-ului Hugs & Mugs.

Te potrivești în echipa noastră dacă:

Esti creativ si ti-ar placea sa iti pui amprenta la crearea unui meniu nou
Doresti sa faci parte dintr-o echipa in crestere
Esti responsabil și iti organizezi eficient toate sarcinile
Esti vesel, iți place activitatea din bucatarie si poți comunica foarte bine cu colegii

Meniul nostru va cuprinde preparate precum: paste, pizza, risotto, salate, preparate pt micul dejun si brunch. Punem mare accent pe calitatea preparatelor, de aceea vom folosi doar ingrediente premium.

Descrierea jobului

Hugs & Mugs este o locatie cu un concept nou in Cluj-Napoca, o locatie kids friendly special amenajata si decorata astfel incat atat parintii cat si copii sa aiba o experienta cat mai frumoasa. Hugs & Mugs este in crestere, in luna Noiembrie vom deschide o noua locatie, un bistro in zona Buna ziua. Dorim ca in noua locatia clientii nostri sa aiba parte de o experienta completa, astfel acestia vor putea sa aleaga preparate pentru micul dejun, pranz sau cina, intr-un decor unic in oras, potrivit si pentru parintii care doresc sa iasa din comoditatea locuintelor la un bistro cu spatiu potrivit si pentru copii.

Cautam bucatar / pizzar si ajutor de bucatar, program full time pe ture intr-un nou bistro din Cluj-Napoca, zona Buna Ziua.

Responsabilități:
Pregateste meniul si organizează activitatea din bucatarie;
Controlează și răspunde pentru calitatea materiilor prime și a produselor finite;
Preia comenzile într-o manieră eficientă și profesionistă; Intocmește necesarul

Hugs & Mugs este o locatie cu un concept nou in Cluj-Napoca, o cafenea kids friendly special amenajata si decorata astfel incat atat parintii cat si copii sa aiba o experienta cat mai frumoasa. Hugs & Mugs este locul in care parintii din Cluj-Napoca pot savura o cafea si o gustare, in timp ce copiii acestora se joaca in siguranta intr-un mediu special amenajat pentru cei mici. Hugs & Mugs este in crestere, iar in luna Octombrie vom deschide o noua locatie, un restaurant in zona Buna ziua.

Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.