Bucatar si ajutor bucatar Hotel Zimbru Iasi

SC LVI SERV SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte temeinice in domeniu HoReCa, abilitati organizatorice, punctual.

Descrierea jobului

Conditii de munca avantajoase, salariu atractiv.

Amplasat într-o zonă centrală a Iaşului, vis-a-vis de centrul comercial Iulius Mall, Hotelul Zimbru*** reprezintă un nou punct de interes pe harta oraşului.

Construcţie nouă, finalizată în decembrie 2012, vine cu un nou concept, care se adresează tuturor categoriilor de oaspeţi, atât celor veniţi în interes de afaceri, cât şi celor veniţi în vacanţă, pentru relaxare.

Eleganța, rafinamentul și profesionalismul serviciilor oferite garantează un sejur ireproșabil celor mai exigente gusturi
Publicat 29 iul. 2022 Expiră 28 aug. 2022