Publicat 21 Aug 2020 | Reactualizat 18 Sep 2020 | Expiră 21 Sep 2020

Bucatar Sef

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Creativitate, simt estetic, cunostinte temeinice de gastronomie romaneasca si internationala
Atitudine pozitiva, orientare catre client si catre rezultate
Cunostinte de tehnici culinare, procese tehnologice, standarde HACCP
Spirit de iniţiativă şi lucru în echipă;,
Capacitate organizatorica si de comunicare
Curs de calificare Bucatar Sef – reprezinta un avantaj,

Descrierea jobului

Organizeaza locul de munca si echipa de care raspunde,
Participa la elaborarea si testarea retetelor noi in vederea diversificarii preparatelor
Respecta retetarul, gramajele si procesul tehnologic in prepararea produselor
Se asigura ca aspectul si calitatea produsului final destinat servirii catre consumator este la standardele agreate,
Responsabil cu organizarea si gestionarea stocurilor de marfa din departament
Se implica direct in instruirea si dezvoltarea echipei,
Raspunde de igiena locului de munca si a alimentelor utilizate in prepararea produselor

Domeniile Panciu Winery & Resort se afla in com Tifesti, jud. Vrancea ; are o capacitate de cazare de 30 de camera si o sala de evenimente pentru 300 persoane.

Te asteptam in echipa noastra !

Detalii pe www.domeniilepanciu.ro
CV la adresa email:[email protected] ;Tel:0728 900497

Expirat
Bucatar Sef  -  s.c. Natura s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles