Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Bucatar sef

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun organizator. Capabil sa lucreze in conditii de stres. Experienta in domeniu. Bun gestionar.

Descrierea jobului

Responsabilitatea bucatarului sef este de organiza bucataria din punct de vedere al personalului , alimentelor si curateniei. Trebuie sa aiba grija ca orice produs sa fie conform cerintelor localului. Are in subordine o echipa de 6 oameni.

Compania este cu capital privat romanesc 100%.Are activitati de comert si alimentatie publica.Pensiunea este deschisa de 4 ani si este situata la baza Cetatii Neamtului in orasul Tirgu Neamt.Capacitatea restaurantului este de 200 locuri iar capacitatea de cazare este de 72 locuri.

Expirat
Bucatar sef  -  geneza

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles