Bucatar sef, Bucatar, Ajutor bucatar, Ospatar, Barman,Camerista

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul este o persoana placuta, dinamica,responsabila,are capacitate de adaptare ,abilitati de comunicare ,atentie distributiva si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Recrutam o echipa de bucatari ,ospatari ,cameriste si barmani din Constanta si imprejurimi,asa ca, daca va doriti un contract pe perioada nedeterminata ori o colaborare pe proiect,daca aveti experienta anterioara pe un post similar, va asteptam sa discutam oportunitati de colaborare!
Oferim salariu foarte atractiv,cazare,doua mese/zi.

Hotelul Bavaria Blu este situat la intrare in Statiunea Mamaia ,langa Radio Vacanta.
Dispune de camere de 4* si 5* stele,un restaurant, trei sali de conferinta,trei baruri,o piscina exterioara incalzita si locuri cu sezlong pe plaja Bianco Beach by Bavaria Blu.
Va asteptam!
Publicat 18 apr. 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos