Publicat 11 Nov 2019 | Reactualizat 11 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

BUCATAR SECTIE RECE SI CALDA SALARIU BRUT 5200 RON

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Salariu brut 5200, salariu net 3000, program 1 cu 1, transport si masa asigurata. 21 zile condediu/an

Descrierea jobului

Bucatar, salariu brut 4900 ron, plus alte beneficii
Hostess, salariu brut 2700 ron, plus alte beneficii

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

BUCATAR SECTIE RECE SI CALDA SALARIU BRUT 5200 RON  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles