Publicat 11 Iun 2012 | Expiră 13 Iul 2012

BUCATAR (restaurant), LUCRATOR COMERCIAL (fast-food)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- diploma de calificare (pentru bucatar)
- experienta de minim un an (pentru bucatar)
- persoana ordonata, disciplinata, dinamica, spirit de initiativa - amabilitate, seriozitate, abilitati de lucru cu publicul

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI BUCATAR
- pregateste meniul societatii in conformitate cu standardele de calitate si timp in vigoare;
- respecta cu rigurozitate regulile de igiena in alimentatia publica referitoare la pastrarea si pregatirea produselor si semipreparatelor
- mentinerea in bune conditii a aparaturii si ustensilelor;
- respectarea riguroasa a normelor de securitate a muncii;

RESPONSABILITATI LUCRATOR COMERCIAL FAST FOOD
- pregateste produsele de fast-food respectand normele de calitate si timp;

Activitatea se desfasoara numai in VAMA VECHE, jud. CONSTANTA si doar pe perioada sezonului de vara (pana pe 1 septembrie)

- compania administreaza restaurantul BIBI Bistro, magazinul BIBI Market si fast-food-ul “ La Botu’ Calului” din Vama Veche, Constanta. Restaurantul Bibi Bistro este locul unde s-a desfasurat, cu ani in urma, BIBI Jazz Festival, iar de anul trecut am inceput o noua traditie: BIBI SUMMER Events. BIBI Bistro este locul unde lumea buna gaseste mancare buna, teatru si muzica live. Mai multe detalii pe www.bibibistro.ro

Expirat
BUCATAR (restaurant), LUCRATOR COMERCIAL (fast-food)  -  SEZONIER IN VAMA VECHE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles