Bucatar, ospatar, casier

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2200 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal, pentru a se alatura echipei noastre, trebuie sa fie motivat de scopul comun al companiei:
Oferirea unei experiente placute, nu doar a unui serviciu.

  • Astfel cautam persoane serioase, dornice de munca si care pot aduce un plus in societatea noastra.
  • Bineinteles, orice contributie pozitiva, va fi apreciata si rasplatita direct proportional, fiind in avantajul ambelor parti.
  • Experienta nu este obligatorie, decat in cazul unor posturi-cheie, cum ar fi bucatar-sef, ospatar-sef, etc.

Descrierea jobului

Avem multiple posturi disponibile:
• lucrator comercial
• casier
• ospatar
• barman
• bucatar (necesita experienta)
• ajutor bucatar

Fiecare dintre posturile amintite mai sus, necesita si presupun responsabilitati specifice, ce vor fi stabilite in urma unui interviu.

Facand parte din echipa noastra, vei avea o multitudine de beneficii:
  • asiguram masa cu mancare la alegere
  • salariu motivant, cu marire garantata odata cu dobandirea experientei
  • bonusuri valorice pentru motivarea personalului la fiecare contributie pozitiva adusa companiei
  • program de lucru flexibil, stabilit de comun acord
  • bonusuri cu ocazii speciale
  • mediu placut de munca
Asadar, va invitam sa ne lasati un CV si va vom contacta cat mai curand posibil.

Cu o experienta in domeniul gastronomiei de peste 15 ani, avem dorinta de crestere, dezvoltare si imbunatatire continua a serviciilor noastre. Suntem atenti in oferirea unor experiente inegalabile si frumoase atat echipei formate din personalul nostru cat si clientilor ce ne calca pragul.
In viitorul apropiat, vom organiza noi proiecte ce presupun marirea echipei noastre. Daca esti in cautarea unei cariere intr-un mediu placut, cu nenumarate avantaje si beneficii, nu ezita sa ne contactezi!

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos