Publicat 04 Oct 2019 | Reactualizat 03 Nov 2019 | Expiră 04 Nov 2019

Bucatar / Ospatar / Barman In Anglia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- limba engleza nivel conversational
- experienta minim 6 luni de zile in domeniul Hotelier/Restaurant
- dornic de o noua experienta
- persoana motivata si zambitoare

Descrierea jobului

Aplica pentru un loc de munca in domeniul Hotelier/Restaurant in Anglia
- se asigura cazarea si 2/3 mese pe zi de catre angajator
- salariul net intre 1200-2500 Lire/luna + tips
- nu se percep comisioane de plasament/taxe
- biletul de avion asigurat de catre agentia de recrutare in proportie de 50-100% in functie de pozitia ocupata
- contracte pentru o perioada de minim 1 an de zile
- concediul anual este de 28 de zile

Stratton Recruitment este o agentie de recrutare pentru persoanele care isi cauta un loc de munca in Marea Britanie, in domeniul Hotelier/Restaurant. Avand o experienta de aproximativ 5 ani de zile, lucram cu mai multi angajatori din Marea Britanie, angajatori ce asigura cazarea si mesele candidatilor interesati de un loc de munca bine platit.

Candidatii interesati de un loc de munca pot intra pe website-ul nostru accesand www.strattonrecruitment.ro Aici puteti afla mai multe informatii despre noi ca si agentie si va puteti completa aplicatia online, urmand sa fiti contactat pentru un interviu.

Ne puteti contacta si pe facebook accesand acest link https://www.facebook.com/strattonrecruitment/

Pentru mai multe informati va rog sa ne apelati pe numarul 0726.130.682.

Expirat
Bucatar / Ospatar / Barman In Anglia  -  STRATTON RECRUITMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles