de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

BUCATAR, OSPATAR, AJ. OSPATAR,

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa ne marim echipa!

Avem in vedere colegi pentru posturile de: bucatar , ospatar, ajutor ospatar, barman.
Calificarea in domeniu pentru posturile de bucatar si ospatar este necesara dar nu eliminatorie.
Experienta nu este neaparat necesara, dar este binevenita.
Apreciem entuziasmul, seriozitatea, loialitatea, dorinta de a invata lucruri noi si spiritul de echipa.

Descrierea jobului

Bucatar:
- sa realizeze preparate de foarte buna calitate conform retetarului
- sa cunoasca si sa aplice normele de igiena in domeniul alimentar
- sa fie creativ si dornic sa invete lucruri noi

Ospatar:
- sa preia comenzile clientilor si sa le inregistreze corect in programul dedicat si sa incaseze notele de plata
- sa asigure set up-ul si curatenia meselor pentru clienti pe tot parcursul zilei de lucru
- sa invete si sa faca recomandari din meniul restaurantului
- sa fie comunicativ, vesel, dornic sa satisfaca cerintele clientilor

Barman:
- sa preia si sa realizeze comenzile primite de la ospatar sau direct de la clienti
- responsabil cu administratrea stocului de bar
- sa fie comunicativ, serios si constiincios

Beneficii:
- contract de munca pe durata nedeterminata
- post de lucru stabil
- flexibilitatea programului de lucru - posibilitatea de a lucra in ture
- conditii de lucru placute intr-o echipa profesionista
- alte beneficii negociate in urma interviului

Companie romaneasca cu peste 18 ani de experienta in domeniu

Expirat
BUCATAR, OSPATAR, AJ. OSPATAR,  -  Thalia Trading

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles