Publicat 29 Mai 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 29 Iun 2019

Bucatar linie autoservire / Ajutor Bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Restaurant Cernica angajeaza Bucatar Evenimente/Chef Bucatar Linie self-sevice/ Ajutor Bucatar

  • Studii medii/superioare si experienta in domeniu
  • Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate
  • Organizare si multi-tasking
  • Personalitate onesta si harnica

Descrierea jobului

  • Prepararea produselor respectand retetarul corespunzator organizatiei
  • Montarea preparatelor conform standardelor
  • Respectarea si implementarea normelor de igiena si calitate
  • Respectarea timpului de executie al preparatelor

Extra

Suntem un Complex Turistic http://restaurant-cernica.ro/ cu multa istorie si vechime in domeniul culinar. Momentan avem 3 saloane de evenimente si de asemenea avem un sistem self-service.

Pentru mai multe informatii intrati in contact cu managerul nostru; Thomas(0742 528 432)

Restaurant Cernica este un Complex Turistic cu multa istorie si vechime in domeniul culinar. Momentan avem 3 saloane de evenimente si de asemenea avem un sistem de self-service care deserveste fluxului mare de clienti.

Expirat
Bucatar linie autoservire / Ajutor Bucatar  -  S.C. Cernica Complex Turistic S.R.L.