Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Bucatar la Pensiunea Casa Iris din Sinaia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsbila, organizata, energica,
- Capacitate de organizare si planificare,
- Abilitati de comunicare,
- Abilitati de relationare interpersonala,
- Spirit de echipa,
- Implicare, initiativa,
- Corectitudine si responsabilitate,
- Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Organizarea activitatii din bucatarie;
- Pregateste mancarea in conformitate cu retetele,
- Executa preparate culinare, specialitati si minuturi specifice bucatariei romanesti si internationale;
- Preocupare indreptata spre calitatea preparatelor si serviciilor oferite clientului.
- Respectarea normelor de igiena, alaturi de cele impuse prin regulamentul interior
- Mentinerea curateniei la locul de munca

Pensiunea CASA IRIS este o unitate cu 20 de camere,restaurant si sala de conferinta, cu oameni calzi si prietenosi, gazde primitoare pentru oricine le trece pragul.

Expirat
Bucatar la Pensiunea Casa Iris din Sinaia  -  Mihandal Turism S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles