Bucătar Chef / Bucătar / Ajutor de Bucătar

Rina Hotels - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

RINA Hotels deschide un nou restaurant de top în cadrul Hotelului Sinaia și dorim să formăm o echipă puternică, profesionistă și dedicată.

Dacă ai experiență în bucătărie și vrei să lucrezi în cel mai nou restaurant din Sinaia și să contribui la dezvoltarea lui, te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Descrierea jobului

Angajăm Sous Chef care să coordoneze activitatea bucătariei, Chef de Partie, Commis, atât pentru mic-dejun, cât și pentru A la carte.

Oferim salariu atractiv, bonuri de masă, decontare transport sau cazare și stabilitate contractuală.

RINA Hotels este un lanț hotelier în plină dezvoltare în România, având în momentul actual 3 Hoteluri și 5 Restaurante. Căutăm profesioniști alături de care să dezvoltăm business-ul și să ajungem cele mai bune locații din România.

Publicat 17 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos