Publicat 14 Iul 2021 | Reactualizat 24 Iul 2021 | Expiră 13 Aug 2021

Bucatar Bucatarie calda / Bucatar Sushi

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

Japanos se extinde !!!
cautam bucatari cu experienta minima in Bucatarie de 6 luni .

Pasiune pentru gatit , dorinta de a invata , carisma !
Nu este nevoie de experienta foarte mare dar daca aceasta exista , mai ales pe partea de bucatarie asiatica, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Preping for the day
- Legume / carne/ prep
- Comenzi online la Wok si cald
- Inovatia este binevenita
- curatenie si primirea marfii

Japanos friends has been on the market for more then 6 years and its growing at a fast paste , now opening 2 more restaurants nationally and 2 international

Bucatar Bucatarie calda / Bucatar Sushi  -  KANPAI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles