Publicat 27 Iul 2019 | Expiră 27 Aug 2019

BUCATAR, AJUTOR DE BUCATAR,CAMERISTĂ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidat ideal
Persoana dinamica, atenta la detalii
Capacitate organizatorica si de comunicare
Disponibilitate pentru lucru in ture
Experienta pe un post similar – reprezinta un avantaj dar nu este necesara

Candidat Ideal post Bucatar si Ajutor Bucatar
Experienta ca bucatar ;
Experienta anterioara pentru ajutor bucatar reprezinta un avantaj;
Afinitate pentru arta culinara;
Spirit de organizare si colaborare;
Persoana pozitiva, entuziasta, atenta la detalii, serioasa;
Rezistenta la stres si efort;
Dovedeste interes pentru progres constant;
Abilitatea de a ramane calm si de a lucra eficient in situatiile de lucru sub presiune;
Dinamic, cu atitudine pozitiva, orientat catre client, cu spirit de echipa.

Candidat Ideal Receptioner
Disponibilitatea de a lucra in ture de zi / de noapte;
Tinuta profesionala, prezenta agreabila, spirit de echipa;
Bune cunostinte de utilizare a calculatorului;
Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu);
Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
Experienta in domeniul hotelier nu este necesara.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Cazare pentru persoanele dinafara localitati

Descrierea jobului

Angajăm: RECEPȚIONER, CAMERISTĂ, BUCATAR, AJUTOR DE BUCATAR
Daca îți dorești să lucrezi alături de oameni responsabili, serioși, harnici și bine pregătiți, te așteptăm la Hotel J'adore!

Expirat
BUCATAR, AJUTOR DE BUCATAR,CAMERISTĂ  -  Jadore CB&DO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles