Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 08 Ian 2019

Bucatar / Ajutor de bucătar PLOIESTI SHOPPING CITY

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ești priceput, harnic și sociabil și ai dornița de a te perfecționa în culinăria japoneză!
Te așteptăm cu mare drag!
Prepararea roll-urilor japoneze după stadartele francizorului!
Munca nu este grea si prima jumătate a zile, este destul de lejer.

Descrierea jobului

Oferim:
• o echipă unită, cu potențial mare
• salariu bun și plătit la timp
• bonusuri în funcție de performante
• cursuri de perfecționare în prepararea rețetelor japoneze

Sushi Master este o rețea de 129 de restaurante la nivel international, care a fost înființată în 2013 și care își propune să se extindă în toată lumea. Specificul restaurantului este "Ia cu tine!"/ Take away! . Este posibil de mâncat pe loc sau de a face comanda on-line. În România avem 5 restaurante.

Expirat
Bucatar / Ajutor de bucătar PLOIESTI SHOPPING CITY  -  Gurmand Plămădeală SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles